Tipobet Hesap Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Tipobet hesap aktivasyonu yapabilmek için yapmanız gereken ilk adım kayıt ol butonuna tıklamak tırnakta daha sonra karşınıza çıkan üç aşamalı kayıt olma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir ne okula ilk aşaması kişisel bilgilerinizin gerilmesi aşamasıdır. Bu aşamada isminizden cinsiyetiniz e kadar belli kişisel bilgiler sizden talep edilmektedir. Bu bilgileri doğru girdikten sonra artık hesabınıza bağlana bilmeniz için belli bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ise kullanıcı adınız, şifreniz ve mail adresinizdir. Bu adresleri de kendiniz belirleyip girdikten sonra ise son olarak kullanım şartlarını kabul etmelisiniz ve hesabınızı onaylamalısınız. Onaylı hesabınızdan direkt olarak bahis oynamaya ve bakiye aktarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Tipobet Neden Hesap Aktivasyonu Yapmak Zorundayım?

Tipobet platformunda hesap aktivasyonu yapmak zorundasınız çünkü hesabınızın doğru olup olmadığını verdiğiniz mail adresinin doğru girilmediğini öğrenebilmek için sitenin yapabileceği tek şey bu güvenlik kontrolünden geçirmektir. Eğer hesabını mail gelmiyorsa yani aktivasyon maili ulaşmamışsa bunu canlı destek ekibi ile çözebilirsiniz veya direkt olarak mail adresinizi değiştirip doğru giyebilirsiniz. Mail adresiniz üzerinden daha önce bir hesap açıldıysa mail adresiniz kullanılarak bir hesap açılmış demektir ve bunu ancak bu adrese ve hesabı ulaşarak iptal ettirebilirsiniz. Varol’un hesabınıza aktive etmek için ise daha önce de anlatıldığı gibi direkt olarak mailinize gelen aktivasyon maili açmalı ve var olan linki tıklayıp o linkten giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra da zaten aktive olmuş hesabınıza bağlanmış olursunuz.

Tipobet Giriş Yap Destek

Tipobet giriş yap işleminde desteğe ihtiyacınız olduğunda hesabınıza aktive edemediğiniz de veya bağlanamadığımız da şifrenizi unuttuğunuzda kullanıcı adınıza bir problem olduğunu düşündüğünüz ve direkt olarak canlı destek ekibine bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız canlı destek ekibi 7/24 aktif bir destek ekibi olduğundan dolayı her an yaşadığınız problemi direkt olarak çözüme kavuşturacaktır. Bu çözümde en kısa sürede sizlere iletilecek ve siz tatmin olana kadar konuşma kesilmeyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın